#speedwaytyp19 dla @24onspeedway!

Wczesną wiosną 128 osób wypełniło formularz z 51 pytaniami dotyczącymi sezonu 2019. Poznaliśmy odpowiedzi na wszystkie z nich, więc sprawdźmy, kto najlepiej przewidział żużlowe rozstrzygnięcia. Podsumowanie zeszłorocznej zabawy znajdziecie tutaj.

Do klasyfikacji generalnej wliczało się 50 pytań, a ostatnie, dotyczące liczby punktów Leona Madsena w SGP 2019, miało decydujące znaczenie przy równej liczbie punktów. Tym razem dodatkowe pytanie nie było potrzebne do wskazania zwycięzcy, bo pewnym triumfatorem został @24onspeedway, który zgromadził 44 punkty. Na drugim miejscu znalazł się @93Bulls93 (42 „oczka”), a podium zamknął @76night76 (41). Gratulacje!

Najlepsza dziewiętnastka wypisana została na Twitterze pod #speedwaytyp19. Całą klasyfikację generalną i graficzne podsumowanie kilku pytań znajdziecie poniżej. Informacje o punktach oraz miejscu powinny dotrzeć do was także poprzez e-mail. Jeśli tak się nie stało, prosimy o informację na kontakt@gurustats.pl. Przypomnienie pytań jest tutaj. Czekamy na was przy kolejnej edycji!

Facebook Comments Box