Pirek w podwójnej koronie!

Przed sezonem mogliście wypełnić formularz z 52 pytaniami dotyczącymi wyników tegorocznych rozgrywek żużlowych. Po ich zakończeniu czas na weryfikację waszych przewidywań i poznanie rezultatów #speedwaytyp20.

Do klasyfikacji generalnej wliczały się punkty za 50 pytań, a kolejne decydowało przy równej liczbie punktów. Jeśli pierwsze dodatkowe pytanie nie rozstrzygało problemu, pod uwagę było brane drugie z nich.

Zwycięzcą #speedwaytyp20 został Pirek (41 punktów), który triumfował też w tegorocznej edycji #trojkanakolejke. To pierwszy przypadek w historii, kiedy jeden uczestnik może pochwalić się podwójną wygraną. Drugie miejsce zajął @OdocWik (39 punktów), a podium uzupełnił @chmielu_96 (37 punktów). O trzeciej pozycji zadecydowało pytanie dodatkowe, w którym gorzej wypadł @joachim_piwek, triumfator #speedwaytyp18. Formularz wypełniły 162 osoby.

Najlepsza dwudziestka wypisana została na Twitterze pod #speedwaytyp20. Dane o zdobytych punktach oraz zajętym miejscu powinny dotrzeć do was także poprzez e-mail. Jeśli tak się nie stało, prosimy o informację na kontakt@gurustats.pl. Przypomnienie pytań jest tutaj, a podsumowanie kilku z nich znajdziecie poniżej. Do zobaczenia w kolejnym sezonie!

Facebook Comments Box
.