Hucik triumfuje w #speedwaytyp21!

Przed sezonem mogliście wypełnić formularz z 52 pytaniami dotyczącymi wyników tegorocznych rozgrywek żużlowych. Po ich zakończeniu czas na weryfikację waszych przewidywań i poznanie rezultatów #speedwaytyp21.

Do klasyfikacji generalnej wliczały się punkty za 50 pytań, a kolejne decydowało przy równej liczbie punktów. Jeśli pierwsze dodatkowe pytanie nie rozstrzygało problemu, pod uwagę było brane drugie z nich.

W tym roku tak się złożyło, że zwycięzcą #speedwaytyp21 został Hucik, a więc jeden z założycieli GuruStats! Triumfator zgromadził 40 punktów, tyle samo co drugi @KamilTeclaw. O wygranej zadecydowała liczba punktów SGP zdobyta przez Olivera Berntzona. Szwed zgromadził 32 „oczka”, a bliżej tego wyniku był Hucik (32 przy 50 Kamila). O miejscu na podium także zadecydował pytanie nr 51, ostatecznie trzecie miejsce przypadło @DarthAwkop. W grze wzięły udział 172 osoby.

Gracze z miejsc 1-22 zostali wypisani na Twitterze pod #speedwaytyp21. Dane o zdobytych punktach oraz zajętym miejscu powinny dotrzeć do was także poprzez e-mail. Jeśli tak się nie stało, prosimy o informację na kontakt@gurustats.pl. Przypomnienie pytań jest tutaj, a podsumowanie kilku z nich znajdziecie poniżej. Do zobaczenia w kolejnym sezonie!

Facebook Comments Box