Niepełna runda

Poznaliśmy już wyniki 11. rundy PGE Ekstraligi, ale nie jest ona w pełni zakończona w grze #trojkanakolejke. Wszystko ze względu na walkower w meczu w Częstochowie i specjalnych postanowieniach dotyczących naszej zabawy, o czy możecie więcej przeczytać tutaj.

W minionym tygodniu największą popularnością cieszyli się Siergiej Łogaczow i zawodnicy FOGO Unii Leszno. Zawodnik PGG ROW-u Rybnik zapisał na swoim koncie 7 punktów z bonusami, co nie było tak dobrym wynikiem, jak jeszcze kolejkę wcześniej. Reprezentanci mistrza Polski startowali ze zmiennym szczęściem, a najbardziej mogła podobać się jazda Jaimona Lidseya, który zaliczył najlepszy mecz w karierze w PGE Ekstralidze.

Najlepszy wynik w rundzie nr 11 osiągnęła @Weronika_D, która zgromadziła 37 punktów dzięki Lidseyowi (12), Sajfutdinowowi (12) i Dudkowi (13). W klasyfikacji generalnej, zawierającej też wyniki z pierwszego meczu czternastej kolejki, prowadzi @Karol_Sliwinski (378). Na drugim miejscu znajduje się @19Dawid93 (371), a trzecią lokatę z identycznym dorobkiem okupują @Pirek i @blinkerek (po 358). Pełna klasyfikacja jest dostępna w tym miejscu.

Przypominamy, że na najlepiej obstawiających w trzeciej edycji #trojkanakolejke czekają żużlowe nagrody. Miło nam poinformować, że pierwszym partnerem zabawy zostało wydawnictwo SQN, które zgodziło się przekazać do puli nagród trzy egzemplarze książki „Tai Woffinden. Bez hamulców”. Pełna pula i szczegółowe zasady przyznawania nagród zostaną ogłoszone na późniejszym etapie gry. Regulamin gry można znaleźć tutaj.

Facebook Comments Box
.