Pedersen poprowadził na fotel lidera

Wybór Nickiego Pedersena dał najwięcej, bo aż 17 punktów w drugiej rundzie zabawy #trojkanakolejke. Na Duńczyka zdecydowało się tylko 2 uczestników (14 użyło go w pierwszej rundzie), a jednym z nich był nowy lider klasyfikacji generalnej – @KaczmarekSlawek. Kibic gorzowskiej Stali wybrał ponadto Fredrika Lindgrena (13 pkt) i Krzysztofa Kasprzaka (13 pkt), wygrywając drugą rundę ze zdobyczą 43 punktów.

Tylko punkt do lidera traci @KulakWojciech, który także zdecydował się na Lindgrena i Kasprzaka, ale zamiast Pedersena postawił na bezbłędnego w Zielonej Górze, Patryka Dudka. Na trzecim miejscu znajduje się zwycięzca inauguracyjnej rundy – @blinkerek. Do zabawy przyłączyło się 13 nowych uczestników, wśród których najlepszy debiut zaliczyli @speedway24h i @m_swakowski. Dwójka ta zdobyła po 38 punktów.

Najczęściej wybieranymi zawodnikami w drugiej rundzie byli Leon Madsen (20 typów, 12 punktów), Fredrik Lindgren (20 typów, 13 punktów) i Jarosław Hampel (18 typów, 9 punktów). Uczestnicy zdecydowali się na 25 różnych zawodników, z czego najbardziej zawiedziona jest chyba czwórka, która postawiła na Bartosza Smektałę. Junior FOGO Unii wywalczył w niedzielę tylko 3 punkty i raczej nie zaliczy już tak słabego występu w tegorocznych rozgrywkach.

Klasyfikacja generalna po 2 rundzie #trojkanakolejke

Facebook Comments Box