Czołówka bez zmian

15 – tyle punktów można było otrzymać za wytypowanie Fredrika Lindgrena, Nickiego Pedersena lub Bartosza Zmarzlika w trzeciej rundzie zabawy #trojkanakolejke. Cichymi bohaterami byli jednak zawodnicy, którzy zdobyli punkt mniej, a mowa tutaj o trójce: Brady Kurtz, Bartosz Smektała i Kenneth Bjerre. Żaden z uczestników nie zdecydował się na wybór Australijczyka, dwójka mogła być zadowolona z selekcji juniora FOGO Unii, a siódemka z „ustrzelenia” Duńczyka. W tej ostatniej grupie był @KaczmarekSlawek, który łącznie z wyborem Zmarzlika i Artema Łaguty zdobył 37 punktów w trzeciej rundzie i utrzymał pozycję lidera.

Drugie miejsce nadal zajmuje @KulakWojciech, tracący obecnie 3 „oczka” do prowadzącego, a na trzecią lokatę wskoczył @MarekWuuu, który postawił na bezbłędnych w niedzielę – Lindgrena i Pedersena. Najskuteczniejsi w trzeciej odsłonie zabawy okazali się @pawel_rozynek, @kamil_rychlicki, @BartoszTasarek i @MerryPGE. Wszyscy zgarnęli po 42 punkty.

Najczęściej wybieranym zawodnikiem w minionej rundzie był Nicki Pedersen (23 typy), a sporo osób postawiło także na Patryka Dudka (15 typów, 12 punktów) i Macieja Janowskiego (14 typów, 11 punktów). Uczestnicy wybrali łącznie 31 różnych żużlowców, a pierwszego razu doczekał się m.in. Alex Zgardziński (5 punktów).

Klasyfikacja #trojkanakolejke po 3 rundzie

Facebook Comments Box
.