Startuje piąta edycja #trojkanakolejke!

To już piąty sezon PGE Ekstraligi w czasie którego rozegramy również #trojkanakolejke.

Zasady gry pozostają niezmiennie proste. Na każdą rundę PGE Ekstraligi należy nominować trzech zawodników, których punkty z bonusami będą liczone do dorobku uczestnika. Należy pamiętać jedynie o tym, że każdy z żużlowców może być wybrany tylko raz, w trakcie trwania całej rundy zasadniczej. Identyczna zasada obowiązuje potem podczas play-offów. Swoje typy można umieszczać na Twitterze (przy wpisie należy dopisać tag #trojkanakolejke, bez niego wybór nie będzie ważny) lub na grupie na Facebooku. Poniżej pierwszy tegoroczny typ, który jest przykładem prawidłowego zgłoszenia.

Zgłoszenia przyjmujemy do godziny rozpoczęcia pierwszego biegu kolejki. Typy po tym terminie zostaną dopuszczone, ale każdy spóźnialski gracz otrzyma -10 punktów kary. W tych zgłoszeniach będzie można postawić tylko na zawodników, których spotkanie się jeszcze nie rozpoczęło.

W przypadku wyjątkowych sytuacji takich, jak np. przełożenie meczu i kontuzja wybranego zawodnika, wymiany będą dozwolone po wcześniejszej informacji od organizatora umieszczonej pod #trojkanakolejke.

Tradycyjnie już przygotowaliśmy dla Was plik Excel, który pomoże w ułożeniu typów. Arkusz prezentuje średnie każdego zawodnika, na każdym torze PGE Ekstraligi w latach 2017-2021. Dodatkowo uczestnicy edycji 2021 będą mogli porównywać swoje wyniki do tych z zeszłego roku.

Excel można pobrać zapisując się do naszego newslettera (osoby już zapisane powinny już mieć zaktualizowaną wersję na swoich mailach).

Powodzenia!

Facebook Comments Box