#trojkanakolejke po raz trzeci!

Już w ten piątek wyczekana inauguracja PGE Ekstraligi. Będzie to też początek rywalizacji w trzeciej edycji naszej ulubionej zabawy – #trojkanakolejke.

Przypomnijmy szybko zasady gry. Na każdą rundę PGE Ekstraligi należy nominować trzech zawodników, których punkty z bonusami będą liczone do dorobku uczestnika. Należy pamiętać jedynie o tym, że każdy z żużlowców może być tylko raz wybrany w trakcie trwania całej rundy zasadniczej. Identyczna zasada obowiązuje potem podczas play-offów. Swoje typy można umieszczać na Twitterze (przy wpisie należy dopisać tag #trojkanakolejke, bez niego wybór nie będzie ważny) lub na grupie na Facebooku. Poniżej przykład prawidłowego zgłoszenia wybranej trójki na Twitterze.

Biorąc pod uwagę opinie uczestników, w tym roku nastąpi jedna istotna zmiana dotycząca terminu zgłoszenia swoich typów. Będzie można to zrobić tylko i wyłącznie do godziny rozpoczęcia pierwszego meczu w danej kolejce. Nie będzie zatem pobłażliwości dla spóźnialskich. Oczywiście w przypadku wyjątkowych sytuacji takich, jak np. przełożenie meczu i kontuzja wybranego zawodnika, wymiany będą dozwolone po wcześniejszej informacji od organizatora umieszczonej pod #trojkanakolejke.

Mamy też niespodziankę dla graczy, którzy są zapisani do naszego newslettera. Otrzymają oni prezent w postaci pliku Excel, pozwalającego na optymalizację strategii w #trojkanakolejke. Arkusz pomoże w wyborze, prezentując średnie danego zawodnika na każdym torze PGE Ekstraligi w latach 2015-19. Uczestnicy poprzedniej edycji będą mogli ponadto porównać swoje wyniki do tych z zeszłego roku. Polecamy!

.

Oficjalna klasyfikacja gry będzie aktualizowana w tym miejscu. Pierwszą edycję wygrał @badziaster, w drugiej triumfował @slawekGKM. Podsumowanie ostatniej odsłony znajdziecie tutaj. Życzymy powodzenia!

Facebook Comments Box
.