Świetny finisz Holty, skok z szóstego na pierwsze

Za nami runda zasadnicza PGE Ekstraligi. Ostatnia kolejka wprowadziła wiele zamieszania w klasyfikacji generalnej #trojkanakolejke. Liderem przed fazą play-off został @slawekgkm, który zdobył aż 38 punktów i przebił się na czoło z piątej pozycji.

W czternastej rundzie uczestnicy zabawy najczęściej stawiali na Rune Holtę. Senior Get Well Toruń potwierdził zwyżkę formy w końcówce sezonu i zapisał na swoim koncie 10 punktów w starciu ze Stelmet Falubazem Zielona Góra. Dużo słabiej zaprezentowali się kolejni zawodnicy w rankingu popularności. Anders Thomsen zdobył tylko 3, a Rafał Karczmarz zaledwie 1 „oczko”.

Zachowanie na koniec Bartosza Zmarzlika (17 punktów), Patryka Dudka (8) i Janusza Kołodzieja (13) okazało się świetnym posunięciem gracza @slawekgkm, który zainkasował 38 punktów i awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. W kontakcie pozostają @pikejzin (430), @TomaszJuskowiak (430) i @GSzczechowski (429). Triumfatorem ostatniej kolejki został @K_Wronski, dla którego 40 „oczek” zdobyli Zmarzlik (17), Artem Laguta (14) i Woffinden (9).

Aktualna klasyfikacja #trojkanakolejke

Facebook Comments Box