Pech Doyle’a, dominacja kibiców Unii

Trzecia runda nie została rozegrana w całości, ale kolejna już tak, więc możemy podsumować zmagania uczestników gry #trojkanakolejke. Kluczowym wydarzeniem czwartej odsłony była niestety kontuzja Jasona Doyle’a, który zaliczył tylko jeden bieg w Toruniu. Australijczyk był najpopularniejszym typem na ubiegły weekend, bo zdecydowało się na niego aż 39 osób.

Trzech graczy mniej postawiło na Artema Lagutę, a jego 10 „oczek” to z pewnością małe rozczarowanie. 27 uczestników nie zawiódł za to Paweł Miesiąc, który dołożył 12 punktów do ich dorobku. Na kolejnym świetnym meczu lidera Speed Car Motoru skorzystał m.in. @zero__75, który najlepiej zapunktował w czwartej rundzie. Poza Miesiącem, udanymi wyborami okazało się zaufanie Martinowi Vaculikowi (14) i Taiowi Woffindenowi (14).

W klasyfikacji generalnej przewodzi kibic Falubazu Unii Leszno, @dominikpaluch30, który zdobył jak dotąd 134 punkty, nie schodząc w trzech ostatnich rundach poniżej 36 „oczek”. Tuż za nim również fani aktualnego mistrza Polski – @93Bulls93 (132), @WojtaZ2 (131) i @DanielWyrwich (130). Ten ostatni ma jeszcze w odwodzie start Nielsa Kristiana Iversena w zaległym meczu we Wrocławiu, więc zapewne czuje się moralnym liderem tabeli.

Klasyfikacja generalna #trojkanakolejke

Facebook Comments Box