Trójka za 47 punktów, popularne Krzyśki

Za nami druga runda zabawy #trojkanakolejke. Zebraliśmy w niej jeszcze więcej typów niż w rekordowej inauguracji, bowiem aż 119 graczy zdecydowało się spróbować swojego szczęścia.

Tym razem nie było zawodu ze strony najczęściej wybieranego zawodnika. Na Bartosza Zmarzlika postawiło aż 44 uczestników, a lider truly.work Stali odwdzięczył się 16 punktami z bonusem. W uzyskaniu świetnego dorobku pomogła niespodziewana i pierwsza od prawie czterech lat rezerwa taktyczna w meczu na własnym torze. Popularne były także wybory dwójki Krzysztofów, Buczkowskiego i Kasprzaka. Drugi z nich kompletnie rozczarował swoją postawą, przywożąc trzy „oczka” z bonusem.

W klasyfikacji generalnej na pierwsze miejsce wysforowała się wiceliderka po inauguracji, @dayounglady, która postawiła w drugiej rundzie na Emila Sajfutdinowa (10), Macieja Janowskiego (12) i Leona Madsena (14). Punkt straty mają @DanielWyrwich i @piotreKalahar, których uszczęśliwiły świetne występy Zmarzlika (17) i Woffindena (15). Najwięcej punktów w drugiej kolejce zdobył @marecki041066, który zanotował kosmiczne 47 punktów, dzięki Doyle’owi (15), Przemysławowi Pawlickiemu (15) i Zmarzlikowi (17).

Klasyfikacja generalna #trojkanakolejke

Facebook Comments Box