Coraz gorsze wyniki, kolejka Lamparta

Liczba punktów zdobywanych przez uczestników #trojkanakolejke wyraźnie pokazuje w jakiej części sezonu się znajdujemy. Dwunasta runda PGE Ekstraligi była dla większości najgorszą w tegorocznej zabawie.

Podczas minionego weekendu gracze nominowali już zawodników nr 34, 35 i 36. Nic więc dziwnego, że coraz trudniej o mocne wybory, które też okazały się dla niektórych małym rozczarowaniem. Aż 48 zawodników było nominowanych do dwunastej kolejki, a zdecydowanie najpopularniejszy był Wiktor Lampart (32 typy, 6 punktów). Dwucyfrowa liczba graczy postawiła także na Antonio Lindbacka (18, 5) i Emila Sajfutdinowa (10, 10).

W klasyfikacji generalnej nie mamy już dwójki liderów. Samotnie na czele znajduje się @93Bulls93, mający tylko punkt przewagi nad @TomaszJuskowiak. Podium uzupełnia @pikejzin, który traci do prowadzącego 5 „oczek”. Zwycięzca dwunastej rundy został @piotreKalahar, zdobywca 35 punktów za pomocą Martina Vaculika (12), Janusza Kołodzieja (9) i Krzysztofa Kasprzaka (14). Skuteczne typy pozwoliły mu na awans z 15 na 7 pozycję, co pokazuje jak wiele może zmienić jedna udana kolejka.

Aktualna klasyfikacja #trojkanakolejke

Facebook Comments Box