Dzięsięciu zwycięzców, ścisk w czołówce

Mecz w Grudziądzu pozwolił nadrobić zaległości, dzięki czemu mamy wreszcie jasną i przejrzystą sytuację w #trojkanakolejke. Na pozycji lidera pozostaje @SpeedwayGM, który ma już jednak tylko dwa punkty przewagi nad @pawel_rozynek i pięć nad @KaczmarekSlawek. Kolejni gracze również nie tracą wiele, co wróży interesującą rywalizację o przewodnictwo w generalce przed lipcową przerwą.

Na niedzielne derby czekało wiele osób, bo wśród najczęściej nominowanych zawodników znalazł się cały skład seniorski MRGARDEN GKM-u. 36 uczestników postawiło na Kennetha Bjerre, który zaliczył świetny występ na 11 punktów. Gdyby nie żenujące zachowania Jacka Holdera, mielibyśmy „oczko” więcej, ale kto wie, może Australijczyk bierze pod przykrywką udział w #trojkanakolejke i w ten sposób eliminuje konkurencję.

Najlepszy wynik w piątej rundzie osiągnęło aż 10 graczy, więc warto poświęcić im osobny akapit. 39 punktów zdobyli: @SpeedwayGM, @kamil_rychlicki, @TomaszJuskowiak, @marecki041066, @Kuba_KST, @KujawiaQ, @gwwojtek, @S_Szpak, @MadzixSz i @kamil_moc. Gratulacje!

Aktualna klasyfikacja #trojkanakolejke

Facebook Comments Box