Rekordowa inauguracja, zawód Pawlickiego

Kiedy rok temu rozpoczynaliśmy grę w #trojkanakolejke nie przypuszczałem, że już podczas drugiej edycji liczba grających osób przekroczy setkę. Tymczasem aż 117 osób postanowiło włączyć się do zabawy, z czego niezwykle się cieszę. Wszystkim życzę powodzenia!

Inauguracja runda przyniosła pierwsze dramaty i rozczarowania. Dwóch najczęściej wybieranych zawodników z różnych przyczyn nie zdobyła tyle punktów, ile można się było spodziewać. Przemysław Pawlicki (5 punktów do zabawy) był cieniem samego siebie w Lublinie, natomiast Andreas Jonsson (0) już podczas pierwszego startu doznał kontuzji, która wykluczyła go z dalszej części tego samego spotkania. Typujący nie rozczarowali się za to postawą Leona Madsena (14), Piotra Protasiewicza (11), czy też Krzysztofa Buczkowskiego (12).

Liderem po pierwszej kolejce jest @WwwOgonowski, który zainkasował aż 43 punkty, stawiając na Madsena, Taia Woffindena (16) i Martina Vaculika (13). Pułap 40 „oczek osiągnęli także @dayounglady i @AndrzejGizia. Miejsca w pierwszej dziesiątce rozłożyły się po połowie na starych i nowych uczestników.

Klasyfikacja generalna #trojkanakolejke

Facebook Comments Box