Trzynaście razy czterdzieści

Pierwsza runda play-off dała uczestnikom nowe możliwości wyboru, co przełożyło się na powrót do wysokich zdobyczy. Piętnastą odsłonę #trojkanakolejke wygrało aż trzynastu graczy, którzy zdobyli po 40 punktów.

Martin Vaculik (45) i Leon Madsen (40) byli najbardziej popularnymi wyborami na pierwsze mecze półfinałowe. Obaj zawodnicy zaliczyli bardzo dobre mecze u siebie, zdobywając kolejno 12 i 15 „oczek” dla typujących ich graczy. Nie zawiódł również trzeci w rankingu popularności, Emil Sajfutdinow. Rosjanin zdobył efektywne 13 punktów, będąc jednym z liderów FOGO Unii, która pewnie zmierza po trzecie mistrzostwo z rzędu.

Suma punktów zdobyta przez trzech najbardziej popularnych zawodników daje nam 40 „oczek” i właśnie taki wynik udało się osiągnąć przez aż trzynastu uczestników. Punkt mniej zdobył @GSzczechowski, który zniwelował całą stratę do @slawekgkm. Obaj mają po 468 punktów i liderują w naszej zabawie. Tylko punkcik mniej ma na swoim koncie @TomaszJuskowiak. Czwarty @Kuba_KST traci do prowadzącej dwójki 8 „oczek”.

Aktualna klasyfikacja #trojkanakolejke

Facebook Comments Box
.