Weekend zaległości, sześć czterdziestek

Zaległy mecz we Wrocławiu pozwolił skompletować punkty za trzecią kolejkę. Rozegrane zostały także dwa inne przełożone spotkania, więc sytuacja w klasyfikacji #trojkanakolejke nam się nieco rozjaśniła.

Na Stadionie Olimpijskim udany mecz zaliczył Tai Woffinden, który był najpopularniejszym wyborem na trzecią rundę. Na Brytyjczyka postawiło aż 40 graczy, w tym czterech z sześciu zwycięzców tej kolejki. Czterdziestka była niewątpliwie liczbą tej rundy, bo taki właśnie dorobek uzyskali: @MichalB1980, @lukaszhn, @S_Szpak, @bartiniPL, @gdawid28 i @eloszelo.

W klasyfikacji generalnej przewodzi @DanielWyrwich, mający 168 „oczek” na swoim koncie. Na podium znajdują się również @matinadobnik (165) i @SpeedwayGM (163). Tuż za nimi znajduje się @kamil_rychlicki (161), który w zeszłorocznej edycji do ostatniej kolejki walczył o triumf w naszej grze. W pierwszej dziesiątce znajdują się także gracze, którzy czekają jeszcze na punkty z meczu derbowego w Grudziądzu. Kilku z nich może realnie myśleć o wirtualnym miejscu na podium.

Klasyfikacja generalna #trojkanakolejke

Facebook Comments Box
.