Pirek najlepszy w #trojkanakolejke!

Ostatnia odsłona trzeciej edycji #trojkanakolejke za nami. Zwycięzcą zabawy został Pirek, który utrzymał prowadzenie w ostatniej rundzie. Częstochowianin zgromadził 587 punktów, co jest rekordowym wynikiem w historii naszej gry. Gratulujemy!

Wygraną przypieczętowała trójka Maciej Janowski (14), Piotr Pawlicki (12) i Janusz Kołodziej (7). Tradycyjnie poprosiliśmy triumfatora o kilka zdań podsumowujących zabawę – Jestem bardzo zadowolony, że wreszcie udało mi się sumiennie obstawić wszystkie kolejki, nie zapominając o podaniu żadnej z osiemnastu trójek. Na pewno moją motywację do powalczenia o końcowy sukces zwiększyła fajna nagroda, ufundowana przez wydawnictwo SQN. W pierwszej wolnej chwili zamierzam zabrać się do jej czytania. Na pewno dopisało mi szczęście. Obyło się bez kontuzji obstawionych zawodników na początku zawodów, co zdarzało się w poprzednich edycjach.

Moja taktyka? Drugi rok z rzędu ta sama, tym razem okazała się skuteczna. Parafrazując klasyka: „graj na beniaminka! On jest cienki!”. Poza pojedynczymi wyjątkami wystawiałem co kolejkę dwóch-trzech zawodników teamu goszczącego ROW, bądź jednego-dwóch liderów drużyny jadącej na wyjazd do Rybnika. Nerwówka wkradła się dopiero na koniec play-offów i poległbym, gdyby nie zmiany typów Dawida. Jest to świetny gracz, decydującą rolę w mojej wygranej miał chyba jego brak pewności co do pierwszych wyborów, które podejmował – przede wszystkim w kwestii zmiany Jacka Holdera na „Protasa”. Cóż, dobra moja. Na pewno w przyszłym roku podejmę próbę obronienia tytułu, tylko już ze zmienioną strategią. Bardzo sympatyczny organizator, świetna zabawa, współgracze znający się na żużlu – powiedział Pirek.

Drugie miejsce zajął @19Dawid93 (573 punkty), a podium uzupełnił @RobertMar80 (552). W ręce najlepszej trójki trafi nagroda ufundowana przez wydawnictwo SQN, czyli egzemplarz książki „Tai Woffinden. Bez Hamulców”. Zwycięzcą ostatniej kolejki została @misiunia3, która zdobyła aż 44 punkty po świetnych występach Martina Vaculika (18), Piotra Pawlickiego (14) i Bartosza Smektały (12). Klasyfikacja końcowa jest dostępna pod tym linkiem.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w tegorocznej edycji #trojkanakolejke! Kolejny raz udało nam się pobić rekord frekwencji, w tym sezonie co najmniej jedną trójką desygnowało do boju aż 209 graczy. Dziękujemy i już teraz zapraszamy do startu w kolejnej odsłonie!

Facebook Comments Box