@Pirek wygrywa rundę zasadniczą

457 punktów zgromadził zwycięzca rundy zasadniczej w grze #trojkanakolejke. To rekordowy wynik, jeśli chodzi o zdobycz na tym etapie rozgrywek w historii naszej zabawy. Gratulacje @Pirek!

Sprawa wygranej w tegorocznej edycji nie jest jeszcze przesądzona, bo świetny rezultat zanotował także @19Dawid93, który zdobył 451 punktów. Dwójka ta znacznie odskoczyła peletonowi, z @Kozub_ref na czele. Trzeci gracz rundy zasadniczej traci jednak do drugiego miejsca aż 20 punktów. Pełna klasyfikacja jest dostępna w tym miejscu.

W czternastej rundzie najpopularniejszym wyborem był Siergiej Łogaczow (27 typów), który zaliczył fatalny występ i nie dopisał ani jednego punktu do swojego dorobku. Podobnie było z Wiktorem Lampartem, na którego postawiło 14 osób. Dobrą decyzją było postawienie na Maxa Fricke’a. Australijczyk zdobył 13 punktów w Rybniku, co było jego najlepszym występem w tym sezonie.

Kolejne zwycięstwo etapowe zanotował @johnyy_eldorado. Po triumfie w trzynastej rundzie, tym razem wygraną dała mu trójka Leon Madsen, Emil Sajfutdinow i Krzysztof Kasprzak. Średni wynik w rundzie wyniósł 22,3 pkt.

Przypominamy, że na najlepiej obstawiających w trzeciej edycji #trojkanakolejke czekają żużlowe nagrody. Miło nam poinformować, że pierwszym partnerem zabawy zostało wydawnictwo SQN, które zgodziło się przekazać do puli nagród trzy egzemplarze książki „Tai Woffinden. Bez hamulców”. Pełna pula i szczegółowe zasady przyznawania nagród zostaną ogłoszone na późniejszym etapie gry. Regulamin gry można znaleźć tutaj.

Facebook Comments Box
.