Prawie niezawodny GKM

Uczestnicy #trojkanakolejke rzucili się w drugiej rundzie na zawodników MRGARDEN GKM Grudziądz. Większość z nich może być zadowolona ze swoich wyborów, jednak 27 graczy mocno zabolała kolejna wpadka Przemysława Pawlickiego.

Aż 83 osoby postawily na Artema Lagutę, który zanotował kolejny bezbłędny występ. 15 punktów do dorobku graczy dorzucił również Nicki Pedersen (57 typów), a solidne 11 dostarczył Krzysztof Buczkowski (58 typów). Poza zawodnikami GKM-u, dużą popularnością cieszyli się Mikkel Michelsen (38 typów, 11 punktów) i Bartosz Zmarzlik (34, 14).

Zwycięzcą drugiej kolejki został @przemekpolgesek, który wybrał trzech kompletnych zawodników: Lagutę, Pedersena i Jasona Doyle’a. Poziom był bardzo wysoki, bo ośmiu kolejnych graczy zainkasowało tylko punkt mniej. Średnia tej rundy wyniosła 33,1 pkt, czyli była o 1,4 pkt wyższa od inauguracyjnej rozgrywki.

W klasyfikacji generalnej mamy czterech liderów, mających po 81 punktów: @MadzixSz, @WwwOgonowski, @EmilHryncewicz i @DawidKulton. Ścisk jest niesamowity, bo 10 „oczek” mniej daje dopiero 43 lokatę. Możemy się zatem spodziewać kolejnych przetasowań na czele po kolejnej rundzie. Pełna klasyfikacja zabawy znajduje się w tym miejscu.

Przypominamy, że na najlepiej obstawiających w trzeciej edycji #trojkanakolejke czekają żużlowe nagrody. Miło nam poinformować, że pierwszym partnerem zabawy zostało wydawnictwo SQN, które zgodziło się przekazać do puli nagród trzy egzemplarze książki „Tai Woffinden. Bez hamulców”. Pełna pula i szczegółowe zasady przyznawania nagród zostaną ogłoszone na późniejszym etapie gry. Regulamin gry można znaleźć tutaj.

Facebook Comments Box