90 typów na Woźniaka

Za nami dziesiąta runda gry #trojkanakolejke, w której rekordy popularności bili zawodnicy Moje Bermudy Stali Gorzów. Postawienie na dwójkę z nich nie było jednak dobrym posunięciem.

Aż 90 osób zaufało Szymonowi Woźniakowi, który zapisał na swoim koncie tylko 3 „oczka”. Dużo lepszą decyzją był wybór Jacka Holdera (61 typów, 14 punktów) lub Andersa Thomsena (45, 13). Rozczarowane były też osoby, które postawiły na Krzysztofa Kasprzaka (22, 3).

Średnia kolejki była nieco lepsza od poprzedniej i wyniosła 24,5 pkt. Najlepszy wynik uzyskali w niej @PiotrGrzyb i @DeSpeszjalLan. Obaj postawili na identyczną trójkę: Thomsen, J. Holder i Pedersen.

W poniedziałek rozegrano również zaległy mecz szóstej kolejki. Po podliczeniu punktów najlepsza okazała się @netka_25, dla której to już drugi triumf w rundzie w tej edycji. W klasyfikacji generalnej pozycję lidera obronił @19Dawid93 (337), ale coraz bliżej niego znajduje się @Karol_Sliwinski (334). Podium uzupełnia @Pirek (325). Pełne zestawienie jest dostępne o tutaj.

Ze względu na zmiany w terminarzu spowodowane startem cyklu Grand Prix, typowanie czternastej kolejki odbędzie się na nieco zmienionych zasadach:
1. Jeżeli w wybranej trójce jest jeden lub więcej zawodników z meczu Stal-GKM, to CAŁĄ trójkę należy podać do godziny rozpoczęcia tego spotkania. Zmiany za zawodników, których drużyny nie jadą w tym meczu będą możliwe do 13 września i godziny rozpoczęcia pierwszego ze spotkań.
2. Jeżeli w wybranej trójce nie ma zawodników z meczu Stal-GKM, to typy należy podać do 13 września i godziny rozpoczęcia pierwszego ze spotkań.

Przypominamy, że na najlepiej obstawiających w trzeciej edycji #trojkanakolejke czekają żużlowe nagrody. Miło nam poinformować, że pierwszym partnerem zabawy zostało wydawnictwo SQN, które zgodziło się przekazać do puli nagród trzy egzemplarze książki „Tai Woffinden. Bez hamulców”. Pełna pula i szczegółowe zasady przyznawania nagród zostaną ogłoszone na późniejszym etapie gry. Regulamin gry można znaleźć tutaj.

Facebook Comments Box
.