Najgorsza runda w sezonie

Dziewiąta odsłona naszej gry #trojkanakolejke okazała się pogromem dla sporej grupy uczestników. Zgubne były przede wszystkim typy na Adriana Miedzińskiego i Pawła Przedpełskiego.

Gość PGG ROW-u Rybnik dostał tylko jedną szansę w meczu przeciwko MRGARDEN GKM-owi, nie przywożąc punktu, na czym straciło 30 graczy. Tyle samo osób postawiło na Vaclava Milika, który zdołał uzbierać 6 punktów. Najbardziej popularny był Anders Thomsen. 31 uczestników otrzymało dzięki Duńczykowi 9 „oczek”.

W dziewiątej kolejce średnia punktów wyniosła tylko 23 punkty, co jest zdecydowanie najniższym wynikiem w tym sezonie. Byli jednak tacy, którzy solidnie zapunktowali. Aż 47 „oczek” zgromadził zwycięzca rundy, Apollo3300, który postawił na Fredrika Lindgrena (15), Artema Lagutę (14) i Bartosza Zmarzlika (18).

Poniedziałkowe spotkanie w Gorzowie pozwoliło też zamknąć czwartą rundę, w której ostatecznie najlepiej zapunktowało trzech graczy: @MadzixSz, @Bartek40845619 i @PSzponar. Każdy z nich zdobył po 42 punkty, a łączyło ich postawienie na Mikkela Michelsena. W klasyfikacji generalnej na prowadzenie wyszedł @19Dawid93, mający 310 punktów. Granicę 300 „oczek” przekroczył jeszcze @Karol_Sliwinski (304), a na trzecie miejsce spadł dotychczasowy lider, @pngg69 (298). Pełne zestawienie znajduje się tutaj.

Przypominamy, że na najlepiej obstawiających w trzeciej edycji #trojkanakolejke czekają żużlowe nagrody. Miło nam poinformować, że pierwszym partnerem zabawy zostało wydawnictwo SQN, które zgodziło się przekazać do puli nagród trzy egzemplarze książki „Tai Woffinden. Bez hamulców”. Pełna pula i szczegółowe zasady przyznawania nagród zostaną ogłoszone na późniejszym etapie gry. Regulamin gry można znaleźć tutaj.

Facebook Comments Box
.