Wszyscy na Falubaz

Miniony weekend PGE Ekstraligi w końcu został odjechany w komplecie. Pozwala nam to podsumować ósmą rundę w #trojkanakolejke.

Większość graczy użyła podobnej taktyki i postawiła na zawodników RM Solar Falubazu, który rywalizował z PGG ROW-em Rybnik. Najczęściej wybierany Piotr Protasiewicz (49 typów, 13 punktów) nie zawiódł oczekiwań, podobnie jak trzeci w tym zestawieniu Antonio Lindback (28, 12). Ci, którzy postawili na Michaela Jepsena Jensena (46, 7) lub Patryka Dudka (24, 7) mogli czuć niedosyt, zwłaszcza po dwóch pechowych defektach tego drugiego.

W ósmej kolejce najlepiej punktowało dwóch uczestników: @DawidNyka i @mbuszmenski. Obaj postawili na Protasiewicza i Lindbacka, a do tego otrzymali komplet punktów od trzeciego zawodnika, którymi byli kolejno Martin Vaculik i Grigorij Laguta. W klasyfikacji generalnej prowadzi @pngg69 z 286 punktami na koncie, do którego zbliża się @Karol_Sliwinski. Na podium utrzymuje się również @rafal_sarnowski. Pełna klasyfikacja jest dostępna w tym miejscu.

Przypominamy, że na najlepiej obstawiających w trzeciej edycji #trojkanakolejke czekają żużlowe nagrody. Miło nam poinformować, że pierwszym partnerem zabawy zostało wydawnictwo SQN, które zgodziło się przekazać do puli nagród trzy egzemplarze książki „Tai Woffinden. Bez hamulców”. Pełna pula i szczegółowe zasady przyznawania nagród zostaną ogłoszone na późniejszym etapie gry. Regulamin gry można znaleźć tutaj.

Facebook Comments Box