Dwucyfrowa przewaga lidera

Paweł Przedpełski był najczęstszym wyborem do piątej odsłony rywalizacji w #trojkanakolejke. Zawodnik Eltrox Włókniarza Częstochowa wyrównał swój najlepszy tegoroczny wynik, dodając 10 punktów do dorobku 56 graczy.

Taką samą zdobycz zanotował Gleb Czugunow, który pojawił się w 41 wpisach. Równie popularny był Tai Woffinden, autor 13 „oczek” z bonusami w tym samym starciu przeciwko MRGARDEN GKM-owi Grudziądz.

Piąta runda padła łupem @waldus88, który dzięki Sajfutdinowowi (13), Madsenowi (14) i Artemowi Łagucie (16) zainkasował aż 43 punkty. Średni wynik w piątej rundzie wyniósł 30,9 pkt. W klasyfikacji generalnej z 194 punktami na koncie prowadzi @rafal_sarnowski, mający aż 10 „oczek” przewagi nad @MadzixSz. Podium z dorobkiem 181 punktów uzupełnia @pngg69.

Pełna klasyfikacja generalna jest dostępna pod tym linkiem. Zestawienie nadal nie zawiera punktów zdobytych w przerwanym meczu Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa. Decyzja odnośnie zawodników, którzy zostali wybrani do „trójki”, zapadnie po oficjalnej decyzji KOL.

Przypominamy, że na najlepiej obstawiających w trzeciej edycji #trojkanakolejke czekają żużlowe nagrody. Miło nam poinformować, że pierwszym partnerem zabawy zostało wydawnictwo SQN, które zgodziło się przekazać do puli nagród trzy egzemplarze książki „Tai Woffinden. Bez hamulców”. Pełna pula i szczegółowe zasady przyznawania nagród zostaną ogłoszone na późniejszym etapie gry. Regulamin gry można znaleźć tutaj.

Facebook Comments Box
.