Rekordowa frekwencja, dwóch liderów

Rekordowa liczba 184 graczy stanęła do walki w pierwszej odsłonie gry #trojkanakolejke. Oznacza to, że już w inauguracyjnej rundzie udało nam się pobić zeszłoroczną frekwencję, która wyniosła 151 osób. Cieszymy się, że tyle osób bawi się z nami. Życzymy powodzenia!

W pierwszej kolejce odnotowaliśmy wiele skutecznych typów, średni wynik wyniósł 31,7 pkt. Największą popularnością cieszył się Kacper Woryna (13 punktów w grze), na którego postawiło aż 79 graczy. Niewiele mniej osób zaufało Maksymowi Drabikowi (69 typów, 12 punktów) i Leonowi Madsenowi (59, 12).

W inauguracyjnej odsłonie #trojkanakolejke najlepiej zapunktowała dwójka graczy: @pngg69 i @Micha99268110. Obaj zainkasowali po 42 punkty, a ich wspólnym typem okazał się bezbłędny Artem Laguta. Na Rosjanina postawiło w sumie 8 osób. Pełna klasyfikacja zabawy znajduje się w tym miejscu.

Przypominamy, że na najlepiej obstawiających w trzeciej edycji #trojkanakolejke czekają żużlowe nagrody. Miło nam poinformować, że pierwszym partnerem zabawy zostało wydawnictwo SQN, które zgodziło się przekazać do puli nagród trzy egzemplarze książki „Tai Woffinden. Bez hamulców”. Pełna pula i szczegółowe zasady przyznawania nagród zostaną ogłoszone na późniejszym etapie gry. Regulamin gry można znaleźć tutaj.

Facebook Comments Box