Bez wielkich zmian

To była jedna z najnudniejszych rund gry #trojkanakolejke w tym sezonie. Obyło się bez wielkich występów i spektakularnych wpadek, przez co w klasyfikacji generalnej zobaczyliśmy jedynie kosmetyczne zmiany.

Gracze głównie stawiali na liderów Betard Sparty Wrocław: Macieja Janowskiego (53 typy) i Taia Woffindena (48). Obaj zanotowali solidne występy, kolejno na 11 i 10 punktów. „Dychę” zainkasował również trzeci pod względem popularności, Martin Vaculik. Szczęśliwi byli na pewno ci, którzy zaufali Patrykowi Dudkowi i Glebowi Czugunowowi.

Wyrównana punktacja spowodowała, że mamy aż pięciu zwycięzców piętnastej rundy. Są to: @PawelMyslek, @BartoszTasarek, @Bartek40845619, @RafalTrzaskawka i @przemospeedway. Cała piątka zdobyła po 37 „oczek”, punktując według schematu: 14 (Dudek) + 12 (Zmarzlik, Sajfutdinow lub Czugunow) + 11 (Janowski). W klasyfikacji generalnej @Pirek powiększył nieco przewagę nad @19Dawid93. Na podium wskoczył zeszłoroczny zwycięzca, @slawekGKM. Pełne zestawienie dostępne tutaj.

Przypominamy, że na najlepiej obstawiających w trzeciej edycji #trojkanakolejke czekają żużlowe nagrody. Miło nam poinformować, że pierwszym partnerem zabawy zostało wydawnictwo SQN, które zgodziło się przekazać do puli nagród trzy egzemplarze książki „Tai Woffinden. Bez hamulców”. Pełna pula i szczegółowe zasady przyznawania nagród zostaną ogłoszone na późniejszym etapie gry. Regulamin gry można znaleźć tutaj.

Facebook Comments Box