Ostatnia prosta

Niekorzystne warunki pogodowe przedłużyły nam o tydzień szesnastą odsłonę #trojkanakolejke. Nie wpłynęło to jednak mocno na punktację w naszej grze, bo odnotowaliśmy w większości bardzo dobre wyniki.

Uczestnicy postawili głównie na liderów ekip z Leszna i Gorzowa, które pewnie wjechały do finału. 51 typów dostał Anders Thomsen, odpłacając się 13 punktami. Komplet punktów w tym samym spotkaniu zdobył Bartosz Zmarzlik, który punktował dla 27 osób. W rankingu popularności przedzielił ich Emil Sajfutdinow. Rosjanin zdobył 11 „oczek” i nie pojawił się w biegu nominowanym, co mogło zirytować delikatnie 43 osoby.

Szesnastą rundę wygrało dwóch uczestników: @dvvdr4 i @MaciejLapeta – obaj zgromadzili po 40 punktów, a swój udział w obu przypadkach miał Thomsen. „Oczko” mniej zainkasował m.in. @Pirek, powiększając tym samym prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Pewne drugie miejsce zajmuje @19Dawid93, a najbardziej zacięta jest rywalizacja o trzecią lokatę, którą okupuje obecnie @TomaszJuskowiak. Pełna klasyfikacja dostępna jest w tym miejscu.

Przypominamy, że na najlepiej obstawiających w trzeciej edycji #trojkanakolejke czekają żużlowe nagrody. Miło nam poinformować, że pierwszym partnerem zabawy zostało wydawnictwo SQN, które zgodziło się przekazać do puli nagród trzy egzemplarze książki „Tai Woffinden. Bez hamulców”. Pełna pula i szczegółowe zasady przyznawania nagród zostaną ogłoszone na późniejszym etapie gry. Regulamin gry można znaleźć tutaj.

Facebook Comments Box
.