Świetny Lambert, samodzielny lider

Zaskakująco dobra forma Roberta Lamberta skusiła aż 68 graczy #trojkanakolejke w trzeciej odsłonie naszej zabawy. Brytyjczyk nie zawiódł oczekiwań i po raz drugi w tym sezonie zdobył 14 punktów z bonusami. Dodajmy, że w pierwszej kolejce jego wynik cieszył tylko jednego uczestnika.

Drugi w rankingu popularności był Janusz Kołodziej, ale w tym przypadku 7 „oczek” przyniosło rozczarowanie 53 osobom. Trzeci w zestawieniu Emil Sajfutdinow zanotował kolejny świetny mecz w PGE Ekstralidze, dając 14 punktów dla 47 graczy, którzy mu zaufali.

Triumfatorem trzeciej rundy został @blinkerek, jeden z wyjadaczy gry i historyczny zwycięzca pierwszej rundy w dziejach „trójki”. 43 punkty dało mu trio Lambert, Sajfutdinow, Zmarzlik. W klasyfikacji generalnej po raz pierwszy w tej edycji mamy samotnego lidera, którym został @DawidKulton. Na podium znajdują się także @rafal_sarnowski i @Pirek. Pełna klasyfikacja, zawierająca już przeszło 200 graczy, znajduje się w tym miejscu.

Przypominamy, że na najlepiej obstawiających w trzeciej edycji #trojkanakolejke czekają żużlowe nagrody. Miło nam poinformować, że pierwszym partnerem zabawy zostało wydawnictwo SQN, które zgodziło się przekazać do puli nagród trzy egzemplarze książki „Tai Woffinden. Bez hamulców”. Pełna pula i szczegółowe zasady przyznawania nagród zostaną ogłoszone na późniejszym etapie gry. Regulamin gry można znaleźć tutaj.

Facebook Comments Box
.