Mocne uderzenie Włókniarza

Już tylko trzy spotkania pozostały do zakończenia rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Klaruje nam się powoli klasyfikacja gry #trojkanakolejke, w której główną rolę w ostatnich dniach odegrali zawodnicy Eltrox Włókniarza.

Patronem trzynastej kolejki został Rune Holta, na którego zdecydowało się aż 59 uczestników. Norweg z polskim paszportem zdobył 12 „oczek”, co było jego drugim najlepszym wynikiem w sezonie zaraz po pierwszym meczu w Rybniku (13). Popularnością cieszyli się też inni reprezentanci częstochowskiego klubu oraz Chris Holder.

Najwięcej punktów za trzynastą kolejkę otrzymali @Mateusz_Dziopa i @johnyy_eldorado. Obaj zaufali Jasonowi Doyle’owi i Pawłowi Przedpełskiemu, a różnił ich tylko dostawca 12 „oczek” (Holta i Bjerre). W klasyfikacji generalnej prowadzi @19Dawid93, któremu pozostał już tylko jeden zawodnik w rundzie zasadniczej. 13 punktów straty będzie miał szansę nadrobić w ostatniej rundzie gracz @Pirek. Pełna klasyfikacja jest tutaj.

Przypominamy, że na najlepiej obstawiających w trzeciej edycji #trojkanakolejke czekają żużlowe nagrody. Miło nam poinformować, że pierwszym partnerem zabawy zostało wydawnictwo SQN, które zgodziło się przekazać do puli nagród trzy egzemplarze książki „Tai Woffinden. Bez hamulców”. Pełna pula i szczegółowe zasady przyznawania nagród zostaną ogłoszone na późniejszym etapie gry. Regulamin gry można znaleźć tutaj.

Facebook Comments Box
.