Tylko trójka Doyle’a

Zastępstwo zawodnika miało przynieść wiele punktów ze strony Macieja Janowskiego i Artema Laguty, dobry mecz przeciwko byłej drużyny miał zaliczyć Jason Doyle, a koło kompletu zakręcić się powinien Leon Madsen. Trzecia runda #trojkanakolejke przyniosła sporo rozczarowań.

66 osób postawiło na Madsena, który pojechał okej zawody, ale 11 punktów z jego strony to nie jest szczyt marzeń. Co jednak mają powiedzieć ci, mający w trójce Doyle’a. Australijczyk zdobył tylko 3 „oczka” i popsuł humory 44 uczestnikom. Jedynym równocześnie dobrym i popularnym wyborem był Janusz Kolodziej (34 typy, 13 punktów).

Najlepszy wynik trzeciej kolejki uzyskał @Robert1974B, dla którego punkty zdobywali Madsen (11), Zmarzlik (15) i Sajfutdinow (14). Pozycję lidera utrzymał @AndrzejGizia, posiadający 119 punktów. Za jego plecami znajdują się @MaciekBaraniak (114) i @gdawid29 (113). Bieżąca edycja nie idzie po myśli ubiegłorocznych dominatorów, którzy plasują się jak na razie na miejscach pod koniec pierwszej setki. Pełna klasyfikacja generalna jest w tym miejscu.

Facebook Comments Box