Wpływ walkowera na #trojkanakolejke

W związku z decyzją KOL odnośnie meczu Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów i przyznaniem walkowera na korzyść drużyny gości, jednoosobowa Komisja #trojkanakolejke podjęła jednogłośną decyzję wobec zawodników wybranych wcześniej na ten mecz. Poniżej jej postanowienia.

Uczestnik #trojkanakolejke, który nominował na 11. rundę żużlowców z meczu w Częstochowie ma prawo do wybrania w zastępstwie tym zawodnikom jedną z pozostałych kolejek rundy zasadniczej, w których dana drużyna nie odjechała jeszcze swojego meczu (Włókniarz 12-14, Stal 12-13). Uwaga: liczba zawodników wybranych z jednego klubu do tego samego meczu nie może być większa niż 3.

Przykład:

Gracz #trojkanakolejke wybrał do 11 rundy następujących zawodników: Holta, Zmarzlik, Czugunow. Ten ostatni zdobył dla niego 7 punktów, pozostali mogą zostać przypisani do jednej z nadchodzących rund. Gracz decyduje się użyć Zmarzlika w rundzie 12, a Holtę w rundzie 14. Jego przykładowe zgłoszenie na jedną z tych rund wygląda tak:

Runda 12:
Karczmarz
Lidsey
Madsen
Zmarzlik (z 11 kolejki)
#trojkanakolejke

Do punktacji rundy 12 będzie wliczona tylko „oryginalna” trójka, natomiast dodatkowy wybór przejdzie do punktów rundy 11. Zastępstwa nie będą miały wpływu na indywidualną klasyfikację tej rundy. Podsumowanie i aktualizacja klasyfikacji generalnej znajdzie się na stronie dzisiaj późnym wieczorem. W razie pytań, proszę o kontakt na Twitterze, Facebooku lub mailowo.

Facebook Comments Box