Wyniki #speedwaytyp23

Przed sezonem zaprosiliśmy was do zabawy w żużlowego typera. Rekordowa liczba 238 osób wypełniła formularz z 52 pytaniami dotyczącymi sezonu 2023. Podliczyliśmy wszystkie wyniki, więc czas na poznanie rezultatów #speedwaytyp23.

Do klasyfikacji generalnej wliczały się punkty za 50 pytań, a kolejne decydowały przy równej liczbie punktów. Jeśli pierwsze dodatkowe pytanie nie rozstrzygało problemu, pod uwagę było brane drugie z nich.

Zwycięzcą tegorocznej zabawy został Wojtek Czeluśniak, który zdobył imponujące 59 punktów. Na podium stanęli również Damian Maniecki (55) i @kjankowski (54). Kwestię trzeciego miejsca musiało rozstrzygnąć pytanie dodatkowe, w którym pytaliśmy o liczbę punktów Kima Nilssona w Grand Prix.

Gracze z pierwszej dwudziestki zostali wypisani na Twitterze pod #speedwaytyp23. Dane o zdobytych punktach oraz zajętym miejscu powinny dotrzeć do was także poprzez e-mail. Jeśli tak się nie stało, prosimy o informację na kontakt@gurustats.pl. Przypomnienie pytań jest tutaj, a podsumowanie kilku z nich znajdziecie poniżej. Do zobaczenia w kolejnym sezonie!

Facebook Comments Box
.