Sebix najlepszy w #speedwaytyp22!

Kolejny raz bawiliśmy się wspólnie w żużlowego typera. Przed sezonem mogliście wypełnić formularz z 52 pytaniami dotyczącymi sezonu 2022. Podliczyliśmy wszystkie wyniki, więc czas na poznanie rezultatów #speedwaytyp22.

Do klasyfikacji generalnej wliczały się punkty za 50 pytań, a kolejne decydowało przy równej liczbie punktów. Jeśli pierwsze dodatkowe pytanie nie rozstrzygało problemu, pod uwagę było brane drugie z nich. W grze wzięło udział 198 osób.

Zwycięzcą tegorocznej zabawy został Sebix5, który zdobył aż 54 punkty. Dla porównania w zeszłym roku do wygranej wystarczyło jedynie 40 „oczek”. Na podium stanęli również @JareckiJarecki (50) i @Patrol91 (48). Kwestię trzeciego miejsca musiało rozstrzygnąć pytanie dodatkowe, w którym pytaliśmy o liczbę punktów Pawła Przedpełskiego w Grand Prix.

Gracze z pierwszej dwudziestki zostali wypisani na Twitterze pod #speedwaytyp22. Dane o zdobytych punktach oraz zajętym miejscu powinny dotrzeć do was także poprzez e-mail. Jeśli tak się nie stało, prosimy o informację na kontakt@gurustats.pl. Przypomnienie pytań jest tutaj, a podsumowanie kilku z nich znajdziecie poniżej. Do zobaczenia w kolejnym sezonie!

Facebook Comments
.