#trojkanakolejke po raz szósty!

To już szósty sezon PGE Ekstraligi, podczas którego zagramy także w #trojkanakolejke.

Zasady gry pozostają niezmiennie proste. Na każdą rundę PGE Ekstraligi należy nominować trzech zawodników, których punkty z bonusami będą liczone do dorobku uczestnika. Należy pamiętać jedynie o tym, że każdy z żużlowców może być wybrany tylko raz, w trakcie trwania całej rundy zasadniczej. Identyczna zasada obowiązuje potem podczas play-offów. Swoje typy można umieszczać na Twitterze (przy wpisie należy dopisać tag #trojkanakolejke, bez niego wybór nie będzie ważny) lub na grupie na Facebooku. Poniżej jeden z zeszłorocznych typów, który jest przykładem prawidłowego zgłoszenia.

Zgłoszenia przyjmujemy do godziny rozpoczęcia pierwszego biegu kolejki. Typy po tym terminie zostaną dopuszczone, ale każdy spóźnialski gracz otrzyma -10 punktów kary. W tych zgłoszeniach będzie można postawić tylko na zawodników, których spotkanie się jeszcze nie rozpoczęło.

W przypadku wyjątkowych sytuacji takich, jak np. przełożenie meczu i kontuzja wybranego zawodnika, wymiany będą dozwolone po wcześniejszej informacji od organizatora umieszczonej pod #trojkanakolejke.

Tradycyjnie już przygotowaliśmy dla Was plik Excel, który pomoże w ułożeniu typów. Arkusz prezentuje średnie każdego zawodnika, na każdym torze PGE Ekstraligi w latach 2018-2022. Dodatkowo uczestnicy edycji 2022 będą mogli porównywać swoje wyniki do tych z zeszłego roku.

Excel będzie można pobrać zapisując się do naszego newslettera. Plik będzie dostępny najpóźniej w czwartek.

Powodzenia!

Facebook Comments Box