Tasowanie na szczycie, kapitalny MJJ

PGE Ekstraliga powróciła, a wraz z nią #trojkanakolejke. Pierwsza runda po wakacyjnej przerwie wprowadziła wiele zamieszania w czołówce, zrzucając jednego z liderów aż na ósmą pozycję.

Uczestnicy mają coraz bardziej ograniczony wybór, na który wpływają też liczne kontuzje. Objawiło się to sporym rozrzutem w typowaniu jedenastej kolejki. Najbardziej popularnym wyborem był Adrian Miedziński, zdobywca 9 punktów przeciwko swojej macierzystej drużynie. Najlepszym typem okazało się jednak desygnowanie Michaela Jepsena Jensena, który pojechał najlepszy mecz w sezonie, notując łącznie 14 „oczek” w derbowym spotkaniu w Zielonej Górze.

W klasyfikacji generalnej tradycyjnie dzieją się ciekawe rzeczy. Po jedenastej rundzie stawce ponownie przewodzi dwójka graczy, ale tym razem do @93Bulls93 dołączył @SpeedwayGM. Pięć punktów traci do nich @TomaszJuskowiak, który najlepiej zapunktował z czołówki i awansował o trzy pozycje. Dopiero na ósmym miejscu znajduje się były lider, @pawel_rozynek. Postawienie na Mateja Zagara (8), Vaclava Milika (3) i Fredrika Lindgrena (4) okazało się totalnym rozczarowaniem. Klasyfikację jedenastej rundy wygrali @kwiatkowski89, @gwwojtek i zwycięzca zeszłorocznej zabawy, @badziaster. Cała trójka dopisała do swojego konta 38 punktów.

Aktualna klasyfikacja #trojkanakolejke

Facebook Comments Box