Perfekcyjny Tai Woffinden

Tai Woffinden zanotował drugi komplet w tym sezonie, kolejny raz w domowym meczu przeciwko Stelmet Falubazowi Zielona Góra. Świetna postawa Brytyjczyka ucieszyła aż 43 uczestników #trojkanakolejke, którzy postawili na niego w szesnastej rundzie naszej zabawy.

Mniej radości dała postawa Piotra Pawlickiego, na którego zdecydowało się 34 graczy. Kapitan FOGO Unii zapisał na swoim koncie 9 „oczek”, czyli o 4 punkty mniej niż tydzień wcześniej w Częstochowie. Solidnym wsparciem Woffindena byli w drużynie Betard Sparty Maksym Drabik (13 punktów) i Maciej Janowski (11). Osiemnastu uczestników rozczarowała jazda Bartosza Smektała, który dodał do ich dorobku tylko 4 „oczka”.

Idealny zestaw #trojkanakolejke składał się z Woffindena (15), Leona Madsena (15) i Martina Vaculika (14). Na takie trio postawił @RafSzyszka, który wygrał szesnastą rundę i awansował na dwunastą pozycję w klasyfikacji generalnej. Na jej czele ponownie samotnym liderem jest @slawekgkm, który uzyskał solidne 42 punkty za sprawą Woffindena, Vaculika i Drabika. Granicę 500 „oczek” przekroczył także @TomaszJuskowiak, notujący drugi świetny sezon w naszej zabawie.

Aktualna klasyfikacja #trojkanakolejke

Facebook Comments Box
.