Masówka na Lagutę, seria Doyle’a

Aż 53 osoby postawiły w #trojkanakolejke na powracającego po odbyciu kary zawieszenia Grigorija Lagutę. Rosjanin nie zawiódł oczekiwań i pojechał po 15 punktów, korzystając z cwanego manewru zastępstwa zawodnika za Andreasa Jonssona.

Wielu uczestników gry postawiło również na innych zawodników Speed Car Motoru, Pawła Miesiąca i Mikkela Michelsena. Obaj pojechali solidne zawody, dodając do dorobku typujących po 11 „oczek”. Świetny występ w Lublinie zaliczył Jason Doyle, po raz drugi z rzędu zaliczając 15 punktów. Obecność jego i braci Lagutów pozwoliła @SpeedwayGM na zdobycie aż 43 punktów i awans na fotel lidera zabawy. Identyczną zdobyczą w szóstej kolejce mógł pochwalić się także @Apollo3300, który poza Grigorijem, postawił na Leona Madsena (13) i Bartosza Zmarzlik (15).

@SpeedwayGM jako pierwszy przekroczył granicę 200 „oczek” i wysforował się na siedmiopunktowe prowadzenie. Po 7 punktów tracą do niego @kamil_rychlicki, @matinadobnik i @WisniaJy. Na szóstym miejscu znajdują się @MichalB1980 i @slawekGKM, obaj są najwyżej sklasyfikowanymi graczami, którzy czekają jeszcze na punkty z meczu #GRUTOR.

Klasyfikacja generalna #trojkanakolejke

Facebook Comments Box