Zmiany w czołówce, bariera 400 punktów pokonana

Czterech uczestników #trojkanakolejke przekroczyło granicę 400 punktów. Słabsza runda najskuteczniejszej dwójki spowodowała, że na czoło wysunęli się gracze z miejsc nr 3 i 7 przed minionym weekendem.

Trzynasta runda śmiało może zostać nazwana imieniem Brady’ego Kurtza, który aż 44 razy był nominowany przez uczestników naszej zabawy. Australijczyk zapisał 6 punktów do ich dorobku, a nieco lepiej pojechali zawodnicy wytypowani po 17 razy. Michael Jepsen Jensen dołożył 9, a Jarosław Hampel 10 „oczek”.

W klasyfikacji generalnej małe trzęsienie ziemi. Na prowadzeniu znajduje się @pikejzin, który zdobył 35 punktów, dzięki świetnej postawie Wiktora Lamparta (12 punktów), Jensena (9) i Dudka (14). Na byłego wicemistrza świata postawił również wicelider, @piotreKalahar. Dobra jazda Lindgrena (14) i Smektały (8) dała mu drugi z rzędu występ na 35+ punktów. Kolejno 20 i 21 „oczek” dopisali do swojego dorobku @93Bulls93 i @TomaszJuskowiak, którzy okupowali przed trzynastą rundą dwie pierwsze pozycje. Wspomniana wyżej czwórka przekroczyła po niedzieli barierę 400 punktów. Trzynastą odsłonę wygrał @Apollo3300, dzięki 40 „oczkom” ze strony Lindgrena (14), Dudka (14) i Sajfutdinowa (12).

Aktualna klasyfikacja #trojkanakolejke

Facebook Comments Box
.