Turniej wiedzy o żużlu!

GuruStats zaprasza wszystkich kibiców do sprawdzenia swojej wiedzy o żużlu. W czwartek 4 marca o godzinie 20:00 odbędzie się Puchar GuruStats. Zawody odbędą się na czacie i według zasad Internet Speedway Quizu, który po udanej reaktywacji jest właśnie w trakcie trzynastego sezonu w historii. Zapisy na listę startową będę przyjmowane w komentarzach na Facebooku i Twitterze, a także na forum gry.

Turniej odbędzie się zgodnie z obecnymi zasadami Grand Prix, czyli 20 biegów rundy zasadniczej, 2 półfinały i finał na zakończenie. W każdym wyścigu trzy punkty zdobędzie osoba, która jako pierwsza prawidłowo odpowie na pytanie, a kolejni uczestnicy z dobrą odpowiedzią zapiszą na swoje konto kolejno dwa i jedno „oczko”. Każdy wyścig potrwa maksymalnie 60 sekund. Więcej o ISQ można poczytać na stronie i forum zabawy oraz w artykule na WP SF, gdzie został umieszczony także przykładowy bieg z quizu.

Pierwszeństwo uczestnictwa w turnieju będą miały osoby, które nie są aktywnymi uczestnikami quizu. Pytania będą w większości dotyczyć najnowszej historii speedwaya. Nie zabraknie też pytań statystycznych, ale zapewniam, że nie zdominują one rywalizacji 😉 O turnieju, historii i udanej reaktywacji ISQ przeczytasz też na PoBandzie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Aktualna lista startowa:

1. rafal_sarnowski
2. Delf84P
3. 24onspeedway
4. GrzesiekStarzec
5. M_Marchlewicz
6. przemekpolgesek
7. konmar92
8. qbalacz
9. Puchatto
10. Pumarr
11. KarolB
12. Łukasz Wroński
13. Rory
14. michal_szmyd
15. slawekGKM
16. RafSzyszka
R1. Citas*
R2. Aszotek*
R3. Daniel*
R4. Cysu*
R5. mmmaciekk*
R6. Jessup*
R7. Pirek*
R8. Slayu*
R9. koras*
R10. boski*
R11. igła*

* aktywni uczestnicy quizu

Zawody odbędą się na czacie drużyny Red Sox.

Facebook Comments Box